Wymiana baterii IMA Honda Civic

http://mig-laptopy.pl/wp-content/uploads/2017/07/civic-2-generacja-bateria.pnghttp://mig-laptopy.pl/wp-content/uploads/2017/07/civic-2-generacja-bateria.pngWymiana baterii IMA Honda CivicBaterie IMA Honda Civic Hybrid

Prowadzimy sprzedaż oraz wymianę baterii trakcyjnych do samochodów hybrydowych marki Honda Civic. Jeśli zastanawiają się Państwo gdzie kupić sprawną baterię do swojego samochodu to dobrze Państwo trafiliście.

Od 2010 roku zajmujemy się regeneracją wszelkich baterii. od 2013 roku zajmujemy się regeneracją baterii trakcyjnych do samochodów hybrydowych oraz elektrycznych. Baterię, które oferujemy przeszły staranny proces regeneracji. Uszkodzone ogniwa zostały wymienione na nowe a pozostałe odzyskały fabryczne parametry procesie regeneracji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i staranności z jaką podchodzimy do procesu naprawy baterii udzielamy 24 miesiące gwarancji na zakupione baterię. Oferujemy zakup samych baterii jak również z usługą wymiany. Wymiany dokonujemy w naszym serwisie w Łodzi lub z dojazdem do klienta. Poniżej prezentujemy cennik:

 

wymiana baterii honda civic

W naszym serwisie możliwa jest również regeneracja istniejącej baterii. Więcej na temat regeneracji baterii tutaj: Regeneracja baterii hybrydy

Poniżej prezentujemy cennik naprawy baterii w Hondzie Civic:

 

regeneracja ima honda civic cennik