5 rzeczy, których nie należy robić z laptopem
3 (2)

5 rzeczy, których nie róbcie ze swoim laptopem

Nie kładźcie laptopa na kolanach. Jak na ironię nazwa “laptop” wskazuje, że jest do tego właśnie przeznaczony whitepaper herunterladen. Nie należy jednak trzymać laptopa na kolanach, ponieważ w ten sposób blokuje się dostęp do wlotów powietrza, które chłodzi laptopa.

Nie kładźcie laptopa na łóżku lub dywanie schriftarten für pagesen. Powody są takie same jak wyżej.

Nie podnoście otwartego laptopa, trzymając za ekran. Może to spowodować uszkodzenie zawiasów lub pęknięcie matrycy przez nacisk na ekran download background images.

Nie odwracajcie laptopa “do góry nogami”, jeśli jest włączony.  Może to spowodować uszkodzenie dysku twardego bildbearbeitungen kostenlos downloaden. Zmiany grawitacyjne źle wpływają na mechanikę talerzy dysku twardego. Szybkie chowanie do torby może powodować trwałe uszkodzenia dysku (tzw. bad sektory).Nie dotyczy to laptopów z dyskami SSD i tabletów z pamięciami typu flash herunterladen.

Nie włączajcie laptopa po zalaniu.  Zalana płyta główna może się popsuć w wyniku zwarcia. Nie warto sprawdzać, czy nic się nie stało incamail herunterladen. Należy najpierw wyczyścić i wysuszyć elektronikę.
[tabs_posts items=”3″]

Oceń tą stronę
[Wszystkie: 2 Średnia: 3]