5 rzeczy, których nie należy robić z laptopem

5 rzeczy, których nie róbcie ze swoim laptopem

Nie kładźcie laptopa na kolanach whitepaper herunterladen. Jak na ironię nazwa “laptop” wskazuje, że jest do tego właśnie przeznaczony. Nie należy jednak trzymać laptopa na kolanach, ponieważ w ten sposób blokuje się dostęp do wlotów powietrza, które chłodzi laptopa schriftarten für pagesen.

Nie kładźcie laptopa na łóżku lub dywanie. Powody są takie same jak wyżej.

Nie podnoście otwartego laptopa, trzymając za ekran download background images. Może to spowodować uszkodzenie zawiasów lub pęknięcie matrycy przez nacisk na ekran.

Nie odwracajcie laptopa “do góry nogami”, jeśli jest włączony bildbearbeitungen kostenlos downloaden.  Może to spowodować uszkodzenie dysku twardego. Zmiany grawitacyjne źle wpływają na mechanikę talerzy dysku twardego. Szybkie chowanie do torby może powodować trwałe uszkodzenia dysku (tzw herunterladen. bad sektory).Nie dotyczy to laptopów z dyskami SSD i tabletów z pamięciami typu flash.

Nie włączajcie laptopa po zalaniu.  Zalana płyta główna może się popsuć w wyniku zwarcia incamail herunterladen. Nie warto sprawdzać, czy nic się nie stało. Należy najpierw wyczyścić i wysuszyć elektronikę.
[tabs_posts items=”3″]