Witamy na stronie serwisu MIG

Jesteśmy serwisem elektronicznym z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się między innymi  regeneracją baterii w samochodach z napędem hybrydowym. Jesteśmy pionierami napraw baterii w samochodach marki BMW, CITROEN, HONDA, LEXUS, MERCEDES, PEUGEOT, TOYOTA. Zajmujemy się również naprawą robotów sprzątającychlaptopów, tabletów, smartfonów, konsol do gier oraz czytników książek. Znajdziecie tutaj informacje dotyczące napraw baterii HV, notebooków, oraz urządzeń mobilnych.

Na stronie znajdują się przydatne programy oraz ciekawe porady eksperta, które pomogą uchronić komputer przed poważną usterką, a także pozwolą lepiej zrozumieć pracę komputerów mobilnych. Przygotowaliśmy również słownik pojęć, aby ułatwić zrozumienie niektórych terminów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych oraz komputerów przenośnych. Ważniejsza jest dla nas jakość a nie ilość. Na nasze naprawy udzielamy gwarancji i czujemy się odpowiedzialni w razie reklamacji. Nie stosujemy półśrodków, stawiamy na trwałe rozwiązania. W pierwszej kolejności staramy się naprawiać uszkodzone podzespoły, jeśli nie jest to możliwe wymieniamy części. Dzięki temu koszty napraw są niższe. Pozytywne opinie naszych klientów utwierdzają nas w słuszności naszych przekonań.

Jeśli chcielibyście powierzyć nam swój sprzęt, to zapraszamy serdecznie. Działamy również wysyłkowo na terenie kraju i całej Unii Europejskiej.             lub on-line  zgłoszenie naprawy