Ekspertyzy serwisowe dla ubezpieczyciela Łódź

ekspertyzy serwisowe

Ekspertyza techniczna urządzeń

Nasz serwis elektroniczny specjalizuje się w wykonywaniu ekspertyz serwisowych dla wszystkich ubezpieczycieli destiny 2 kostenlosen. Jeśli sprzęt jest po zalaniu, przepięciu i został objęty polisą ubezpieczeniową to po wykonaniu ekspertyzy serwisowej wraz z kosztami naprawy ubezpieczyciel jest zobowiązany do wypłaty odszkodowania zattoo kostenlos herunterladen. U nas nie tylko dokonasz ekspertyzy ale również naprawisz uszkodzone urządzenia. Oferujemy możliwość dojazdu w celu wykonania ekspertyzy na miejscu i zabrania urządzeń na głębszą analizę video van rtl xlen.

Ekspertyza po wyładowaniu atmosferycznym Łódź

Często po burzy z piorunami urządzenia elektroniczne doznają uszkodzeń. Wykonujemy ekspertyzę uszkodzonych urządzeń dla ubezpieczycieli i po wypłacie odszkodowania, które trafia na konto właściciela polisy możemy dokonać ich naprawy glary utilities kostenlos herunterladen.

Darmowa ekspertyza serwisowa

Koszt ekspertyzy ponosi ubezpieczyciel. Ubezpieczyciel jest zobowiązany do zapłaty za ekspertyzę videos von youtube herunterladen ipad. Więcej na ten temat można przeczytać w tym artykule.

Uprawnienia potwierdzające rzetelność – ekspertyzy serwisowe

Posiadamy uprawnienia na eksploatację oraz dozór urządzeń i instalacji elektroenergetycznych nr E/1465/665/19, D/1465/665/19 wydane przez Stowarzyszeni Elektryków Polskich (SEP). Do tej pory nigdy nie zdarzyło się, aby nasze ekspertyzy były podważone przez któregokolwiek ubezpieczyciela.

ekspertyzy serwisowe

Urządzenia na które wydajemy ekspertyzy serwisowe

  • Telewizory
  • Konsole do gier Xbox, Sony Playstation, Nintendo i inne
  • Komputery stacjonarne, laptopy
  • Tablety, Smartfony, czytniki książek
  • Urządzenia sieciowe: Routery, Switche, Access Pointy
  • Roboty sprzątające, myjące, Kosiarki automatyczne
  • Urządzenia AGD: Lodówki, mikrofalówki, ekspresy do kawy, radia do zabudowy itp
  • Urządzenia Audio: Amplitunery, Wzmacniacze, Kino domowe itp
  • Falowniki do fotowoltaiki, Kontrolery ładowania baterii

Gdzie się mieścicie?

Mieścimy się w Łodzi w pobliżu autostrady A1. Dojeżdżamy na ekspertyzy serwisowe w promieniu 150 km od Łodzi. Istnieje również możliwość wysyłki sprzętu na ekspertyzę serwisową. Dokładne dane kontaktowe i adresowe znajdują się w zakładce kontakt i wysyłka.

ekspertyzy techniczne