Jak i czym czyścic klawiaturę w laptopie? Poradnik eksperta
3 (2)

Jak czyścić klawiaturę w laptopie? Porady serwisu laptopów

Komu z nas nie zdarzyło się jeść przy komputerze? Czasami wygląd klawiatury to przegląd jadłospisu z całego miesiąca amazon music stream downloaden. Oczywiście okruszki i brud nie tylko szpecą komputer, ale również negatywnie wpływają na jego działanie, np. uniemożliwiając wciśnięcie jakiegoś klawisza von youtube musiken mac. Oto kilka wskazówek eksperta, który  przy czyszczeniu klawiatury widział już wszystko.

Przed czyszczeniem klawiatury należy wyłączyć laptopa bewerbungsmappeen!

Jeśli nie mamy na stanie czyszczącego kociaka możemy poradzić sobie inaczej.

Okruszki i kurz najlepiej wyczyścić suchym pędzelkiem evv post. Aby łatwo pozbyć się nieczystości, najlepiej położyć laptopa na boku, tak aby kurz i inne nieczystości mogły swobodnie wylecieć przy czyszczeniu herunterladen. Należy przesuwać delikatnie włosiem pędzla w szczelinach między klawiszami a podstawą klawiatury.

Jeżeli chcemy wyczyścić tłuste ślady na klawiszach należy do tego użyć szmatki lub płatka bawełanianego zwilżonego wysokoprocentowym alkoholem (np schlager lieder kostenlosen. spirytus, izopropanol). Po wyczyszczeniu należy odczekać przed ponownym włączeniem laptopa, aby alkohol zdążył odparować.
[tabs_posts items=”3″]

Oceń tą stronę
[Wszystkie: 2 Średnia: 3]