Regeneracja baterii Fiat 500e
2.9 (36)

regeneracja baterii fiat 500e

Naprawa baterii Fiat 500e

Zajmujemy się regeneracja baterii Fiat 500e herunterladen. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych oraz baterii w samochodach elektrycznych i hybrydowych. czasami trafiają do nas całkowicie rozładowane baterię wallpapers for free for pc Christmas. Wielokrotnie udało nam się podnieść tą baterię bez konieczności wymieniania ogniw. Aby naładować znacznie rozładowaną baterię należy wykonać proces przy niskim prądzie ładowania oraz balansować poszczególne ogniwa herunterladen. Stworzyliśmy do tego procesu własną ładowarkę z balanserem (BMS). MIG SERWIS to skuteczna naprawa baterii Fiat 500e.

Diagnostyka komputerowa Fiat 500e

Z racji tego, że samochód był produkowany w USA, wymaga dedykowanego komputera diagnostycznego adobe kostenlos downloaden. Posiadamy oryginalny amerykański komputer diagnostyczny do Fiata 500e. Jesteśmy w stanie zdiagnozować każdą usterkę w tym samochodzie.

Serwis samochodów elektrycznych Fiat 500e

Prowadzimy kompleksowy serwis mechaniczno elektryczny Fiata 500e plug-in kostenlos herunterladen. U nas dokonasz przeglądu, wymienisz części eksploatacyjne oraz dokonasz poważniejszych napraw.

Jak wygląda w środka bateria z Fiata 500e?

fiat 500e regeneracja baterii

Bateria we Fiacie 500e wykazuje się napięciem nominalnym 364 Volt oraz ma 24kWh pojemności. Pozwala to na przejechanie około 120 km. Więcej na temat tego samochodu elektrycznego można przeczytać tutaj.

Gdzie znajduje się nasz serwis? Regeneracja baterii Fiat 500e

Mieścimy się w Łodzi, w pobliżu autostrady A1. Można przysłać do nas baterię na palecie. Dane adresowe i kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt.

Inne naprawy samochodów elektrycznych i hybrydowych:

serwis samochodów elektrycznych
Oceń tą stronę
[Wszystkie: 36 Średnia: 2.9]