Regeneracja baterii hybrydowych

regeneracji baterii hybrydowych

Naprawa baterii w samochodach hybrydowych

Regeneracja baterii hybrydowych – MIG Serwis hybryd prosieben app herunterladen. Zajmujemy się regeneracją baterii trakcyjnych stosowanych w autach z napędem hybrydowym. Koszt nowej baterii w serwisie ASO często przekreśla opłacalność naprawy requirements list programs for free. Regeneracja ogniw jest skutecznym i stosunkowo tanim rozwiązaniem aby przywrócić sprawność baterii. Naprawa polega na wymianie uszkodzonych modułów baterii HV oraz regeneracji pozostałych ogniw do fabrycznych parametrów alle pdf einer seite herunterladen. Po naprawie testujemy poprawność działania baterii. Regeneracja baterii hybrydowych nie jest prostym procesem i wymaga doświadczenia. Lata pracy i doskonalenia procesu regeneracji zostało zauważone i docenione przez autoryzowane serwisy ASO, z którymi podjęliśmy współpracę.  Udzielamy  12 miesięcy gwarancji na nasze usługi kann man youtube videos legalen. Nasz serwis znajduje się w Łodzi w odległości 3 km od autostrady A1.

Dysponujemy sprzętem diagnostycznym niezbędnym do prawidłowej diagnozy problemu herunterladen. Zajmujemy się naprawą baterii, sprzedażą sprawnych baterii oraz ich wymianą. Możliwy dojazd do klienta. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny:

+48 505 218 372

HYBRYDY jak to się zaczęło herunterladen?

Pierwszym seryjnie produkowanym samochodem z napędem hybrydowym była Toyota Prius. Nawet dzisiaj w Polsce można zobaczyć na drogach pierwsze generację Toyoty Prius z ubiegłego wieku. W niektórych bateriach nie była nigdy regenerowana.

Naprawa baterii hybrydowych i wskazujące na nie  kody błędów zgłaszanych przez komputer

  • TOYOTA, LEXUS: P0A80 P3006 P3017 P3018
  • HONDA: P1447 P1449 P1600 P07AF P1433
  • CITROEN, PEUGOET, PSA: P0AD7 P0AC5 P0AA0

Regenerujemy baterię w samochodach:

Honda Civic Hybrid 1,2,3 generacja
Hona Insight 1,2 generacja
Honda CR-Z
Honda Accord
Honda Jazz Hybrid
Lexus GS450H
Lexus RX 400h
Lexus LS 600h oraz LS 600h L
Lexus CT 200h
Toyota Prius 1,2,3 generacja
Toyota Auris Hybrid
Toyota Yaris Hybrid
Toyota RAV4
Nissan Altima Hybrid
Peugeot 508
Peugeot 3008
Citroen DS5
VW Volkswagen Touareg 11
Porsche Panamera
Volvo S60
Volvo V60
Ford C-Max
i inne.

Dojeżdżamy między innymi do:

Białystok, Bydgoszcz, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Rzeszów, Suwałki, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

Oceń tą stronę
[Wszystkie: 18 Średnia: 4]