Roborock Naprawa Error 18 FAN Error
4.5 (2)

roborock naprawa error 18

FAN ERROR Naprawa error 18 Roborock kindle probe herunterladen.

Roborock Naprawa ERROR 18 . Jeśli Twój Robot zgłasza błąd numer 18 to najprawdopodobniej doszło do uszkodzenia silnika ssącego. Turbina w tych robotach czasami ulega uszkodzeniu kostenlos spiele downloaden solitaire. Zdarza się, że robot nie zgłasza błędu 18 ale czuć swąd spalenizny. Ten zapach to topiące się łopatki wirnika które szorują o obudowę turbiny musik kostenlosen bei youtube. Spotkaliśmy się również wielokrotnie z uszkodzeniem silnika ssącego poprzez zassanie przez robota cieczy. Jest to łatwe do wykrycia ponieważ czujnik zalania znajduje się w otworze wlotowym do silnika ssącego kostenlos filme ipaden. W momencie kontaktu z cieczą, czujnik wybarwia się na różowy kolor. Nie należy “puszczać” robota po mokrej nawierzchni.

Uszkodzenie turbiny Error 18 – Jak rozpoznać pokemon ranger kostenlos downloaden deutsch?

  • Silnik ssący nie włącza się
  • Czasami czuć swąd spalenizny
  • Robot Roborock zgłasza błąd 18
  • Czasami bardzo głośna praca turbiny

Na czym polega Naprawa? Naprawa Roborock Error 18

Naprawa polega na wymianie silnika na nowy. Zawsze stosujemy oryginalne części. W tym przypadku wymieniamy silnik na poprawioną wersję, która jest bardziej wytrzymała i pozbawiona błędów poprzednika. Czasami zachodzi potrzeba wykonania konserwacji wnętrza urządzenia, jeśli zanieczyszczenia przedostały się do środka robota sprzątającego. Na naprawę udzielamy minimum 6 miesięcy pisemnej gwarancji. Naprawy realizujemy w ekspresowym tempie. Części mamy dostępne na stanie. Robot jest naprawiany i odesłany w tym samym bądź następnym dniu w momencie dotarcia do naszego serwisu. Przed naprawą ustalamy cenę z klientem. Nie doliczamy opłat za diagnozę w przypadku naprawy urządzenia.

Jaka jest cena wymiany silnika ssącego w robocie Roborock? Naprawa Roborock Error 18

Cena wymiany to 350 zł

Jak skorzystać z naszych usług? MIG SERWIS – sprawdzona marka

Wystarczy dostarczyć do nas robota osobiście lub przesłać pocztą, kurierem, lub Inpostem. Istnieje możliwość wysyłki również z paczkomatu do paczkomatu. Adres i dane kontaktowe można znaleźć tutaj: kontakt i wysyłka.

W jakich modelach robotów występuję problem z silnikiem ssącym?

Problem występuję w robotach:

  • Roborock S5 (S502-00, S552-00), Roborock S50, Roborock S6, Roborock S6 MaxV
  • Viomi v2 Pro, Mi Robot Vacuum Mop P STYTJ02YM Viomi V3, Viomi Robor Vacuum Cleaner V3 V-RVCLM26B
  • Mi robot Vacuum Cleaner, Xiaomi Mijia SDJQR01RR. Mi Robot Vacuum Mop (STYTJ01ZHM)

Inne naprawy robotów w naszym serwisie

roborock naprawa error 18
Oceń tą stronę
[Wszystkie: 2 Średnia: 4.5]